Idėjos

Šie 20 kūrybinių užgrobimų laimėjo iššūkį „Orange x izneo“

Jei jums patinka komiksai, tai gali žinoti izneo, pirmoji tarnyba Skaitmeniniai komiksai pagal prenumeratą. oranžinis taip pat buvo siejama su šiuo klausimu„Komiksų„ Netflix “ pasiūlyti savo klientams išskirtinį pasiūlymą. Pasirinkimas be papildomų išlaidų iki 2018 m. Balandžio 4 d didžioji dalis judriojo ryšio abonementų oranžinis.

Šis kūrybinis bendradarbiavimas, mes nusprendėme, kad jis taptų a išskirtinis iššūkis šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį Creapills, žinoma, bendradarbiaujant su oranžinis ir izneo, Idėja: iššūkis jums įsivaizduoti animacinį personažą nukreipiant kasdienius objektus. Dabar atėjo laikas atskleisti 20 šio iššūkio nugalėtojųir jūs turite pripažinti, kad pasirinkimas buvo labai sunkus.

Jei norite likti informuoti apie mūsų kitus iššūkius, užsisakykite mūsų naujienlaiškį, Sąrašas 20 laimėtų kūrinių yra žemiau, bet jei norite sužinoti daugiau apie iššūkį ir laimėtojams siūlomus prizus, spustelėkite čia !

Pirmoji premija: Jenifer Fenoll "Lulu the Malice"

Kreditai: Jenifer Fenoll

Antroji premija: François Leclercq „Arborescia“

Kreditai: François Leclercq

Trečiasis prizas: Sophie Paco „Jenny the Sportive“

Kreditai: sophie

4-oji premija: Olivier Duplessy „Monocyclo Pizza“

Kreditai: Olivier Duplessy

5-oji premija: Nicolas Durand „Krabai“

Kreditai: Nicolas Durand

6-oji premija: Marius Coquillat „Šokio žaidėjas“

Kreditai: Marius Coquillat

7-oji premija: Delphine Guerder

Kreditai: Delphine Guerder

8-oji premija: Anthony Texier „Johnny the Cowboy“

Kreditai: Anthony Texier

9-oji premija: Chloé Cormoreche „Madame Coquette“

Kreditai: Chloé Cormoreche

Didžiojo Gérardino 10-oji premija: „Žemės riešutai“

Kreditai: Didier Gérardin

11-oji premija: Vanina B. Ahumada

Kreditai: Vanina B. Ahumada

12-oji premija: Pierre Saïkali „Geležinis žmogus“

Kreditai: Pierre Saïkali

13-oji premija: Emmanuel Lauret „Al Catombe“

Kreditai: Emmanuel Lauret

14-oji premija: Julie Maurice „Clem the Dancer“

Kreditai: Julie Maurice

15-oji premija: Marie-Elodie Labry „Zahira the Protectress“

Kreditai: Marie-Elodie Labry

16-oji premija: Adenos Allain „Agato arbata“

Kreditai: Adrien Allain

„Thibaut Depoyer“ 17-oji premija: „arbatos vandens naras“

Kreditai: Thibaut Depoyer

Gaspard Anquez 18-oji premija: „Taurė Yum, Ovos, Kokosų“

Kreditai: Gaspard Anquez

19-oji premija: „p. Farfalle "pateikė Camille Joblin

Kreditai: Camille Joblin

20-oji premija: Emma Boussin „Zoey“

Kreditai: Emma Boussin

Loading...